понедельник, 1 января 2018 г.

Корм в птахівництві

http://www.ce-studbaza.ru/werk.php?id=9028

Яєчна продуктивність - найважливіша господарська корисна ознака. Вона характеризується кількістю і якістю одержуваної від птаха яєць, хімічним складом їх білка і жовтка. Двокілограмові несучки кращих кросів яєчних курей за рік зносять по 300 і більш яєць загальною масою близько 20 кг, затративши 2 кг корму на 1 кг яйцемаси.

Щоб птах був високопродуктивним, мало створити йому добре середовище незаселеного. Потрібно правильно його годувати, уміти складати раціони з усіх необхідних живильних речовин. При організації раціону годування курей його необхідно збалансувати за змістом обмінної енергії, сирого протеїну, сирої клітковини, вітамінів, мінеральних речовин, мікроелементів. Це забезпечує генетично обумовлену продуктивність птаха при високій конверсії кормів.

Корми і добавки, що є джерелами живильних, мінеральних і біологічно активних речовин, надають різносторонню дію на продуктивність, відтвірні здібності, якість яєць і м яса, собівартість птахівничої продукції.

Актуальність теми курсової роботи полягає в тому, що годування - один з найважливіших чинників, що робить найістотніший вплив на реалізацію генетичного потенціалу. Тільки створення оптимальних умов годування і змісту дозволяє повною мірою реалізувати потенційні можливості лінійного птаха.

Метою роботи є дослідження зоогігієнічних вимог до годування птаха і основних правил складання раціонів.

Для реалізації даної мети нами були поставлені і вирішені наступні задачі:

Дати характеристику основних понять, що визначають живильну цінність кормів.

Розглянути корми, з яких складають раціони для курчат.

Вивчити способи і методи складання раціонів і годування курчат.

Комментариев нет: